25 Haziran 2010 Cuma

5 Kişiye Sorduk : Aşk-ı Memnu Nedir ?


Bitti...Üzüntüler içerisindeyim yazmaya elim gitmiyor resmen.Nasıl biter ? Ne yaptın sen Bihter ? Lost'u da Aşk-ı Memnu'yu da izlemedim fakat Aşk-ı Memnu'nun Lost'dan daha büyük sükseyle bittiğini sanıyorum.Son bölümünün hatrına ilk ve son kez izledim.İzlerken de kuzene sürekli bu nedir necidir diye sordum.Az çok kulak dolgunluğu vardı tabiki...Dizi bittiğinde dayanamadım, kendimi kamuoyu yoklaması yapmak için sokaklara attım.Ve herkesin gözünde diziden hatıra birkaç damla gözyaşı buldum.

1. "Merhaba iyi geceler..Aşk-ı Memnu nedir ? İzliyor muydunuz ? Yorumlarınızı alabilir miyim ?"

Ergenekon Subayı: "Bihter bizim en gizli elemanımızdı...Baktık ki Adnan herşeyi öğrendi intihar kararını biz verdik.O da uyguladı...Vatan sağolsun."

2. "Selamun aleykum dede nasılsın ? İyimisin ? Aşk-ı Memnu'yu biliyor musun duydun mu hiç ?"

Mercan Dede: "Ben Amerikada bir baloya davetliydim.Final bölümü olduğunu bilmiyordum. Behlül'ün Adnan Bey'e atlaması en az bir yıl sürer diye düşündüğümden bu kadar çabuk biteceğini beklemiyordum.Yoksa Adnan Bey'e de atladıda benim mi haberim yok !? Hemen bana Youtube bulun !! "

3. "Pardon bakar mısınız ? Aşk-ı Memnu'yu nasıl bilirdiniz ? "

Aşk-ı Memnu Fanı: "Bizim evde şu anda hayat durmuş durumda...Eskiden o kadar mutluyduk ki...Aşk-ı Memnu olduğu akşamlar görümceler,baldızlar,yiğenler toplaşır dizideki gibi birbirimize kayışırdık.Sonra dönüp birde "Sen benim oğlum gibiydin,kızım gibiydin" diye birbirimize takılırdık...Ahhh ahhhh"

4. "İyi geceler. Sizce Aşk-ı Memnu nedir ?"

Ev Adamı: "Ben bilmem hanımım bilir ama genelde perşembe akşamları evden çıkmıyorduk.Hanımım işten gelince yemek derdi olmasın diye hep dışarıdan sipariş veriyorduk.İnanır mısınız Aşk-ı Memnu olduğu akşamlar elim ayağım titriyordu.Arkadaşlarla okey günü bile yapamıyorduk..."

5. "Evet son olarak yine Kerkcan'a soruyoruz.Söyle bakalım Kerkcan Aşk-ı Memnu nedir ? "

Kerkcan: " Behhhlüüü vaaa Bihhhhteee vaaa Adnannn vaaa hepsi Bihteeeyeee vuyuyooyyy Bihteeedee hep kendineee vuyduyuyoyyy amaaa ... Bihteee ühühüühüühüh"

Ağlama yavrum ağlama çocuğum...Evet bir araştırma ile daha karşınızdaydım.Bir dahaki araştırmaya kadar kendinize iyi bakın efendim.

Hayırlı günler...

6 yorum:

Ohannes dedi ki...

cenazeye kaynak gözlükleriyle gidicez.unutmadan bugün popun kralının ölüm yıl dönümü.

Bora-MAN dedi ki...

Krallık mı kaldı ya :D

Sokak Kedisi dedi ki...

:))))
Çok keyifle okudum, süper...

Bora-MAN dedi ki...

Teşekkür ederim :) sensin süper !

Annabel~ dedi ki...

Hahah.Bu da güzeldi. :D

Bora-MAN dedi ki...

Teşekkürler :)

Related Posts with Thumbnails