22 Ocak 2010 Cuma

Sorular ve cevaplar
1-Dokunulmazlıkların kaldırılması hakkında ne düşünüyorsunuz ?

Dokunulmazlık kalkarsa işten çıkarılan polisler , milletvekillerini yakalıp joblar.Başka herhangi bir olayı yaratır mı ? Yaratır . Meclis boş kalır. Biz TV de kimi izleyeceğiz haberler de ?

2-Seçim barajı kaldırılsın mı ? Neden ?

Seçim barajı kaldırılsa bende bir parti kurarım. Futbola yatırım yapacağım , 2016 Avrupa Şampiyonasını Türkiye ' ye getireceğim . Televizyon Kanallarına yaptırım uygulayacağım . Bundan sonra ana haberleri Cem Yılmaz, Beyazıt Öztürk , Okan Bayülgen sunacak filen dedim mi bu iş biter. Bugüne kadar daha anlamlı şeyleri vaat edenler oldu da sonuç ne oldu ?

3-Adayların belirlenmesinde nasıl bir yol kullanırsınız ?

Herkesin adını kağıda yazar, bakanlıklarıda başka bir kağıda yazar kura çekerim. Artık kime ne gelirse.Şu bakanlıklar hariç ; Turizm Bakanlığına Tecavüzcü Çoşkun , Tarım Bakanlığına Erman Toroğlu , Spor Bakanlığına Haldun Üstünel i getiririm. Bu son dediğimi harbiden yaparım ama :D

4-Yargı bağımsızlığı sizin için ne anlam taşıyor ?

Yargı bağımsız olsa yargıyı ergenekondan içeri tıkarlar.Demekki bağımsız değil.

5-Beşinci soruyu siz belirlemek durumunda olsaydınız neyi öğrenmek isterdiniz ?

Şahin K hala yaşıyor mu onu öğrenmek isterim .Önemli not : Lütfen beni bir daha bu tarz ciddi konularda mimlemeyiniz. Bende o yüzden kimseyi mimlemiyorum.

Yukarıdakinden daha önemli bir not : Finallarim olduğu için yazılar bu arada aksıyor.Daha rahat bir zamanda daha güzel konularla birlikte oluruz yine.
Related Posts with Thumbnails