7 Ocak 2010 Perşembe

Unutulamayanlar Bölüm 1: AjdarUnutulmaz aslında böyle bir adam.Sıfata baksanıza.Sema teyzenin dediği kadar var.İnsandan başka herşeye benziyor .Ama gel görki ne kadar kızsa da bağırsa da çağırsa da sıçsa da bu adam reyting yapıyor,izleniyor.Zaten olay orada.Eğlenceli herşeyden önce.

Adam Türk milletinin olayını çözmüş.Nerede özürlü gibi dans eden , nerede bağıran çağıran ve saçmalayan adam varsa bizim millet izliyor arkadaş.Bu kadar basit.Yoksa makina mühendisi olan biri bu işlerle neden uğraşsın ?

Hatırlıyorum.Evriminin ilk basamağındaydı daha ,ilk popstara katıldığında.Hala tamamlamadı ama olsun insana yaklaştı yine.Şehir şehir,program program takip etti.Her elemeye katıldı.Milletin ilgisini çeken "mal" ı eninde sonunda kazandırdı televizyon denen dört köşe hayvana.Her program onu konuk etti.Her program ama her program.Yemek,çocuk,talk show...Bir tek Fashion tv ye çıkmadı galiba.

"Holding nerdesin ?! Sponsor olsana !", "İbne basın bunu da yazın ! Sıra bende Kanal D " diye bağırmaya hak kazandı bence.Şu adamın "çikita muz" denen klibini dün itibariyle 20 milyon kişi seyretmiş Youtube'da.Helal olsun.Ona mal diyenler , onunla muhattap olduğu için kendi mallığına yansın.Adam bizimle 5 yıldır gözümüzün içine baka baka alay ediyor.Götü açık maymun gibi oradan oraya zıplarken bizde ona ağzımız açık bir şekilde eşlik ediyoruz.

"Ben hiperstarım, ajdayı tarkanı önüme katarım".Hay maşallahh..

Bu yazıyı rahmetli Cem Karaca'nın sözüyle bitirmek istiyorum." Süperstar megastar , Edirne'den sonra seni kim star ? "

Hayırlı günler

9 yorum:

Berrin'deniz' dedi ki...

asla tahammul edemedıgım bırı bu adam. yazının basında gorunce hemen kapıyordum sayfayı :)
asla ızlemedım es kaza sahıt oldum nasıl bır cins olduguna..

SirEvo dedi ki...

Yazacak adam mı kalmadı abi. :D

pariseda dedi ki...

lütfen arkadaşlar kendisi çok iyi şarkı sözü yazarıdır...çikita muz,alırım senden tüm yetkimi...FİKRET ŞENES ,SEZEN AKSU kenara çekilin..:))

Bubenmishim dedi ki...

Ben bu adamı çok olmuştu unutalı yaa:)) niye hatırlattın ki...ay sabah sabah kıçı açık maymun görsem daha mutlu olurdum:))))
sevgiyle kal..

Bora-MAN dedi ki...

@Berrin'deniz
bu artık endangered animals grubuna giriyor. Son örneği neslinin :D

@SirEvo
Daha çok adam var sırayla bu işler :D

@Pariseda
Adamın eserleri var br kere boru değil.

@Bubenmishim

MAymunların genelde kıçı açık oluyor zaten ama genede belirtmek lazım tabi :)

Kasux dedi ki...

valla ben çok gülüyorum en azından seda sayan gibi sinirlerimi bozmuyor

mit dedi ki...

Allah'ım... Bu adamı görünce tüylerim hep diken diken oluyor. Hele o son şarkısı yok mu? Neydi? Kon! Felaket...

adolf dedi ki...

ajdar... diğer ünlülerden daha kısa zamanda şöhret yapan kişidir bence
ajdar... eğlendiren ama para etmeyen kişi (karakterine bi şey diyemem o da insan.. )
ajdar... bir telefon şakasında bunu işletiyorlar.. musatafa topal oğlu ve bülent ersoy diye.. şaka olduğunu söylüyorlar.. sizin canınız saolsun ben alıştım artık diyor.. alçak gönüllü yav...
ajdar... babası göndermemiş sanat okuluna felan... makine mühendisi olduğuna göre vardır bir yeteneği... toplum tarafından itilmiştir ama unutmayalım ucubeler e de ihtiyacımız var bence...
ajdar... öff ajdar daha saçmalama diyesim geliyor... kendini küçültme.. ama ya zaten küçük olduğunu biliyor.. ne kadar daha küçülebilirim ki diyor.. ya da gerçekten zeki... insanların dikkatini neyin çekeceğini biliyor..
ajdar... 3 yaşındaki çocuğun bile g*tüyle bestelyebileceği şarkıları yapıp seslendiren kişi işte.. :)
ajdar... bence o değil.. onu bu kadar ucube bir yaratık gibi gösteren medya utansın.. ucube değildir demiyorum.. belki de öyledir.. belki de değildir... ama cebi paralı olanların oyuncağı işte... garibin tekidir benim için

DORİS dedi ki...

hehe, valla öyle bak, cem karaca da süper söylemiş.ama adam zekiyim diye boşuna dememiş değil mi...:))

Related Posts with Thumbnails